Obserwatorzy

wtorek, 24 marca 2015

Szalona twórczość... i to nie moja!

Dzisiaj zobaczyłam prace tej dziewczyny i do razu się zakochałam w tych jej słodkich śmiesznych filcowych stworach- zwierzakach. Cudowne maluszki. Śmieszne i kochane.
Uwielbiam rękodzieło wszelakie, doceniam pracę i serce włożone w stworzone przedmioty. Czasami jednak oglądając czyjeś dzieła myślę, że TO żyje. Jak tylko zamknę oczy to te śmieszne zajączki, słoniki czy osły będą wesoło biegały po pokoju... ;-)))
Zresztą zapraszam do oglądania i zachwycania się:


Podzielacie mój zachwyt??

Wszystkie zdjęcia pochodzą STĄD.

Pozdrawiam Was serdecznie! 


14 komentarzy:

 1. Kocury są fajne a krowa wymiata wymionami ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrażeniem . Ma dziewczyna talent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne i wzbudzają uśmiech na twarzy:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wpis i wspaniałe ozdoby. Ja wczoraj zastanawiałam się co mogła bym zrobić u siebie żeby "uprzytulnić" pomieszczenia i chyba nabędę kilka takich słodkich figurek. Dopiero wykańczamy dom więc jeszcze chwila zanim pojawią się tam jakieś elementy inne niż paczki z płytkami ceramicznymi albo panelami. Puki co wymieniam troche opinie na forum leroy merlin albo czerpię pomysły z blogów takich jak ten. Bardzo ciekawie, pozdrawiam i poczekam na więcej :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Kapitalne:))) W ogólne na rosyjskich stronach jest mnóstwo niezwykle zdolnych i kreatywnych filcowniczek:) Filcarek?;))) Rzeźba w filcu normalnie i do tego urokliwa:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak miło wracać do znajomych miejsc :) I ja powróciłam z nowym blogiem i nowym wnętrzem . Zapraszam grey-home.blogspot.com
  Pozdrawiam Patti

  OdpowiedzUsuń
 7. Przesympatyczne zwierzaki!
  Wszystkiego dobrego na Święta!

  OdpowiedzUsuń
 8. o matulu! Ale rewelacja. Szczególnie ten łosi z butlą.... Impreza była ;)

  OdpowiedzUsuń