Obserwatorzy

poniedziałek, 25 lipca 2011

Dużo tego ;-)

Mam takie zaległości, a wydarzeń przybywa, że nie wiem od czego zacząć. Zacznę może od Imienin Anny . Wiem, są 26-tego, w tym też dniu urodziła się moja córcia. Jednak w Zielonej Górze imieniny Anny obchodzone są dla wszystkich Anek z całej Polski. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie, którego jestem aktywnym członkiem ;-)
Relacja na blogu, którego prowadzę dla Babskiej Agencji Rozwoju. Ale było fantastycznie!Symbol Imienin- słonecznik!!!Dostałam też wyróżnienia: jedno na jarmarku na którym się wystawiałam. Wyróżnienie, kwiaty i nagroda... pieniężna! Za najładniejsze stoisko! W szoku byłam.Drugie od Kasi http://kasiekwart.blogspot.com/Zgodnie z zasadami wyróżnienia powinnam napisać 7 rzeczy o sobie:Jestem:

- w ciągłym biegu,

- zakochana w swojej rodzince,

- pasjonatką decoupage,

- chomikiem, gromadzaczem, niepoprawnym starociomaniakiem,

- panią z biura, która po pracy zmienia garsonkę na fartuch, klawiaturę na szlifierkę, długopis na pędzel i kocha to!!!,

- panią o zbyt bujnych kształtach, ale nie sfrustrowaną dietomaniaczką,

- ogromnym bałaganiarzem- czego w sobie nie lubię.Nie będę „podawać’ wyróżnienia dalej, dlatego, że na wielu blogach, które lubię widnieje napis: Wyróżnienia są miłe, ale nie- dziękuję.O, a miało być tak długooo, ale nie lubię wody lać, dlatego szybko i na temat.A i jeszcze! Dostałam od koleżanki przepiekny notesik. Jak tylko obfocę, to zamieszczę zdjęcia.

I jeszcze dostałam drugą przesyłkę- taki bonusik. Bransoletka drewniana, bitium- skąd wiedziałaś, że mi się kończy??? I inne przydasie. Obfocę, obfocę! Obiecuję!!!

Pozdrawiam Was z cieplutkiej Zielonej Górki ;-)

2 komentarze:

  1. Dołączę do życzeń dla wszystkich Anek i urodzonych tego dnia. Gratuluję nagrody i wyróżnienia! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego najlepszego dla córci! p.s. tak świetna impreza 2 lata temu też brałam w niej udział:)pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń