Obserwatorzy

niedziela, 5 maja 2013

Mój kawałek raju...

Witam wiosennie i słonecznie. Na dworze jest wspaniale! Od dzisiaj zainstalowałam hamak i bujam w ...obłokach.
Zobaczcie jaki mam widok z hamaka:

Imponująco kwitnąca czereśnia i śliwka z nieśmiałymi kwiatuszkami.Czy Wy tez tak macie chowając rzeczy na sezon, że nie możecie ich znaleźć? Hamak schowałam w OCZYWISTYM miejscu, na który nie mogłam wpaść kilka godzin ;-) Ale w końcu jest (po przetrzepaniu strychu, pracowni, garderoby, piwnicy i na końcu szopki- tam był schowany!)  i bujam się, bujam...

A poniżej zdjęcie okna w salonie. Udało mi się kupić 6 jednakowych paneli zasłonowych za cenę... 30zł  W SUMIE! W lumpku oczywiście. Połączona jadalnia i salon nabrały przytulności, a ja jestem wielce zadowolona. Klimacik wiosenny uzyskany.


Pozdrawiam serdecznie, a jutro coś w decoupage. W końcu wzięłam się za rękodzieło. Bo zaproszeń na jarmarki cała masa. A ja tylko żyłam remontami. Remont nie zając, a decoupage znowu  cieszy i zajmuje mi wieczory.

8 komentarzy:

 1. Ooo, ja bym się też pobujała, szczególnie przy tak pięknym niebie i wszechobecnym kwieciu.Okno prezentuje się pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, to jest to :)))Z chowaniem i szukaniem sezonowych rzeczy (i nie tylko), na bank nie jesteś sama hihii...witam w klubie:)A propos klubu..dołączam do listy , by mieć Cię na oku :)
  pozdrawiam serdecznie z Domu Rozalii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale mi się marzy hamak, a z takim widokiem to już bajka:-))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super te panele kocham takie zakupy za przysłowiową złotówkę, budżetu nie nadwyrężą a radości co niemiara:)

  OdpowiedzUsuń