Obserwatorzy

piątek, 14 czerwca 2013

Warsztaty kreatywne w W-wie z okazji dnia ojca dla całej rodziny!Spieszę donieść:
z okazji Dnia Ojca w niedzielę, 23 czerwca 2013 roku od godziny 11:00 do 15:00 marka elektronarzędzi Dremel wraz z serwisem www.pomyslodajnia.pl organizuje plenerowe warsztaty pt. „Rodzinne majsterkowanie”. Impreza odbędzie się w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie przy ul. Ratuszowej 1 i poprowadzi ją aktor Andrzej Nejman.
Event „Rodzinne majsterkowanie” to wyjątkowe spotkanie dzieci i ich rodziców, którzy wspólnymi siłami stworzą recyklingowe zabawki, ozdoby, latawce, własnoręcznie zdobione koszulki, ogrody wertykalne czy też niebanalną biżuterię. Podczas pracy uczestników wspierać będą blogerzy i kolektywy współpracujące z serwisem www.pomyslodajnia.pl: Inżynieria Designu, Kreatywna Kasia, ZetPety Design, Kolektyw Na Nowo oraz Sowaliska. Goście warsztatów skorzystają z szerokiej gamy narzędzi Dremel pod czujnym okiem trenerów. Najlepsze prace zostaną nagrodzone „Książkami inspiracji Dremel cz. 2” oraz elektronarzędziami marki Dremel.
Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy kupić bilet wstępu do ogrodu zoologicznego w kasie, automacie ustawionym przed ZOO lub na stronie http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=re0024. Dzięki temu można uniknąć stania w długich kolejkach i szybciej dołączyć do majsterkujących gości.
Nie straszne nam słońce ani deszcz! Zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do udziału w zabawie!
Relację transmitować będzie Radio Kolor na czele z Michałem Dobrołowiczem.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonej informacji prasowej.

Zapraszam serdecznie!


1 komentarz:

  1. Dobra inicjatywa.
    Przydałoby się więcej takich imprez.

    OdpowiedzUsuń