Obserwatorzy

środa, 22 lipca 2015

Jarmarki, kolorowe jarmarki...

Nie udaje mi się w tym roku robić fotorelacji z jarmarków, bo najczęściej sama stoję i wtedy ani rusz... ze stoiska ruszyć się nie mogę. Ale znalazłam świetną fotorelację z Lubina. Ja na zdjęciu 116 i 117 ;-) , a to nie ostatnie zdjęcie, więc sami widzicie, że jest co oglądać. Od biżuterii wszelakiej, naprawdę wszelakiej: miedź, srebro, ceramika, sznurek, szkiełka, sutasz i sama nie wiem co jeszcze, całe mnóstwo szydełkowych zabawek, szyciowe zabawki, decoupage, ceramika, kowal.... no  wszystkiego po troszkę ;)
Zresztą zobaczcie sami:

ckmuza.tv

Pozdrawiam, jak zwykle w biegu ;-)))

W sobotę ogólnopolskie imieniny Anny- jak co roku współorganizuję (zapraszam o 16 w sobotę wszystkie Anny z rodzinami i przyjaciółmi do Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze), a w niedzielę skansen w Ochli (Zielona Góra) i tam będę ze swoim stoiskiem, więc zapraszam serdecznie do mnie ;)))2 komentarze:

  1. śliczne stoisko miałaś :):):) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale dużo stoisk!!!! U nas w mieście od dwóch lat odbywa się Festiwal Twórczo Zakręconych ale w tym roku była to kompletna klapa-w ogóle nie nagłośnione,nie rozreklamowane także mało kto z mieszkańców i potencjalnych klientów wiedział o tym ;/

    OdpowiedzUsuń