Obserwatorzy

czwartek, 4 marca 2010

Takie jakby francuskie?

Już dosyć dawno temu ozdobiłam skrzynkę kupioną w Czaczu. Skrzynki są dwie, dzisiaj pokazuję mniejszą. Ale motyw postanowiłam użyć taki sam. Powstał komplet. Jednak zniechęciłam się do tych skrzynek, bo dnia pięknego zobaczyłam TAKĄ SAMĄ u kogoś na stronie. Akurat tego pomysła nie zgapiłam... I co z tego? Ktoś też na niego wpadł... ;-(
Na górze moje bidne jaja. Jeszcze je pocieniuję, bo żal mi ich ;-) Żal, bo serca do nich nie mam i nie chce mi się ich więcej robić (jeszcze kilka kogucikowych i kropkowych się suszy).


A teraz pokażę komplecik (szkatułka jeszcze bez okuć, bo mój Małżonek się zbuntował i mu się nie chce...). Komplecik zainspirowany SCHODAMI! pewnej Kasi z Krainy Czarów. Tak, Kasia ozdobiła sobie drewniane schody. Można je zobaczyć TUTAJ (chociaż nie wiem, czy nie trzeba być zalogowanym...)...

5 komentarzy:

 1. Aga już wiem dlaczego wymiękłaś przy pisankach,
  robisz je na kurzych wydmuszkach,
  a to małe i nie miłe jest....;-)))
  Gęsie duże i zgrabniutkie bardzo fajnie
  pozwalają się zdobić.
  Pozdrawiam i obiecuję jedno jajo, które sobie wybierzesz, oczywiście jeżeli wyrazisz na to ochotę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, jakie ładne zrobiłaś to na dole:)A motyw na skrzynkę to pewnie też Ci podbiorę, bo kupiłam takie serwetki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, skrzynka jest piękna i nie przejmuj się, że ktoś zrobił podobną. To piękny motyw i aż się prosi na duże powierzchnie. Sama mam podobny i też zamiaruję go przykleić na skrzyni. Na szczęście, mimo iż używamy czasem tych samych serwetek i papierów, to każda z nas nadaje swoim pracom indywidualny rys. I to jest piękne :))
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga, tylko jak się to robi, uświadom starą ciotkę
  bo ja bardzo chętnie, tylko nie znam zasad.
  Niedawno tu zadebiutowałam i jeszcze dużo muszę się nauczyć....
  Pozdrawiam :-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Schody widziałam ...ale komplet też cudowny!

  OdpowiedzUsuń